نقــد رســــانــه

باز مهندسی افکار عمومی در باز نشر اخبار رسانه ای

نقــد رســــانــه

باز مهندسی افکار عمومی در باز نشر اخبار رسانه ای

در مهندسی افکار عمومی،
علاوه بر تنوع رسانه ها،
هم افزایی
در اقناع مخاطبِ هوشمند نیز،
لازم است.

کلمات کلیدی
آخرین نظرات
پیوندهای روزانه

کوچه پس کوچه های فراموشی

برای مردی که می خواند:

کربلا کربلا ما داریم می آئیم...

آقای رسانه ملی که هرجا لازم باشد(!) از فیلم مداحی اکبر مایه می گذارد، چندبار به جای استفاده از مداحان خوش نام و اتوکشیده، یاد اکبر شریعت افتاده؟ سیمای 24 ساعته فارس، در کوچه های داراب بگردد و اگر کوچه ای، مدرسه ای، خیابانی به نام "مسلم شریعت" پیدا کرد، "خوشا شیرازش" را آن جا اجرا کند.

یاد امام به خیر، سفارش کرده بود: «... نگذارید پیش کسوتان شهادت و خون در پیچ و خم زندگی روزمره خود به فراموشی سپرده شوند.»

سر این که جنگ را چه کسی اداره و مدیریت کرد خیلی ها اظهار وجود کرده و می کنند. از وزنه نظام، مهندس جنگ، نماینده امام در بنیاد شهید و فرماندهان عالی رتبه گرفته تا رفتگر محله امان که کارت اعزام اولش را دوبار به رخم کشیده!

باز هم خدا امام(ره) و پدرش را بیامرزد که بعد از فتح خرمشهر فرمود: «خرمشهر را خدا آزاد کرد» و آب پاکی را روی دست همه ملت ایران ریخت تا بدانند همه کاره خداست. وصیت نامه شهدا جای خود! اگر حرف پدر و مادر شهدا، ایثارگران و جانبازان را بشنوی حرفم را تائید می کنی. آن ها که از جان گذشتند این ادعاها که بعضی دیروز و امروز و همیشه داشته و دارند را نمی کنند! البته طبیعی است که در کشاکش جنگ مرد و نامرد شناخته می شوند و الّا در صلح و آرامش مدعی زیاد است.

بگذریم! این ها مقدمه بود. حرف تازه ای نمی خواهیم بزنیم. بازهم حرف مردی است که از غفلت و سهل انگاری من و تو در همان کوچه هایی که امام گفت تنها و غریب مانده است.«حاج اکبر» قصه ما آنقدر دلش از دنیا و مافیها گرفته که ما را هم نمی پذیرد. چون «رجایی، باهنر، مطهری ها دادیم» دلم آدم می گیرد وگرنه اکبر شریعت که می خواند «عباس دوران دادیم» خودش اهل ایثار بود. به قولی سینه سوخته بود. شهید داده بود. برادرش «مسلم» شهید "رمضان" بود. در گروه از راه رسیده های مدعی و پر توقع نبود. «اکبر شریعت» هنوز دارد می خواند: "کربلا کربلا ما داریم می آئیم" و شهدا پای نوحه ی او سینه می زنند. ذکر ما عوض شده.

 

 

 

 

آقای رسانه ملی که هرجا لازم باشد(!) از فیلم مداحی اکبر مایه می گذارد، چندبار به جای استفاده از مداحان خوش نام و اتوکشیده، یاد اکبر شریعت افتاده؟ سیمای 24 ساعته فارس، در کوچه های داراب بگردد و اگر کوچه ای، مدرسه ای، خیابانی به نام "مسلم شریعت" پیدا کرد، "خوشا شیرازش" را آن جا اجرا کند. برادران بنیاد شهید، سپاه، ارتش و بسیج! اگر به فکر غزه هستیم، اکبر و سینه زنهایش خیلی وقت است راه افتاده اند. "راه قدس از کرببلا می گذرد"!

اکبر صدایش گرفته، خسته است. به رسم هیئت هم که شده باید لیوان آبی دستش داد. طیب اللهی به او گفت. عرقش را پاک کرد. مدیران هیئت ها به بچه های جوان هیئت و مداحانشان بگویند مثل او بخوانند. شاعران سبک نوحه ها و شعرهایشان را به جای کپی برداری از خواننده های لس آنجلسی، از «اکبر شریعت دارابی» بگیرند.

 دانلود کربلا کربلا ما داریم ...منبع:

داراب آنلاین

http://www.darabonline.ir/sysnews/cid/11716

نظرات  (۱)

رسانه فارس معلوم است چه کسانی را جلو دوربین می آورد.کسانی که حاضر نبودند یک لحظه خود را به سختی بیندازند گرمای خوزستان گردوخاکهای شلمچه بی غذایی بی خوابی بی آبی برای یک آن نمی توانستند تحمل کنندولی اونها ازجان ازمال از زندگی گذشتند رفتندبادلی پاک بدون هیچگونه چشمداشت به مال دنیا جنگیدند یاشهید شدند یا اسیر یاجانباز باسختی های فراوان یاروانی بخاطر موج انفجارهای شدیدچرا شبکه فارس بیاد این عزیزان رامعرفی کند کسانی که شما رااینطور شاد نگهداشتند تااینجا باشید معرفی کنیدارزشهای بزرگی که برای شما زنده نگه داشتند ارج نماییداین خنده وچهچه خانم وآقای0000به خاطر اون عزیزان هست پس برنامه شبکه تان برسی نمایید

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی